XI Festiwal Piosenki Wartościowej „Szukałem Was”

24 maj 2016
W dniu 22 maja 2016r. w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Szymiszowie odbywał się XI Festiwal Piosenki Wartościowej „Szukałem Was” pod patronatem Burmistrza Strzelec Opolskich i Biskupa Opolskiego.
Udział brało 19 wykonawców, w tym: 9 solistów i 10 zespołów z woj. opolskiego, m.in. z Naroka, Opola, Strzelec Opolskich, Szymiszowa, Branic, Kolonowskiego, Suchej, Rozmierzy. Przyznano 2 wyróżnienia, w kat. Dziecięcej i młodzieżowej. Nagrodę Grand Prix wyśpiewał zespół młodzieżowy Studio Bis Leśnica. Festiwal zgromadził ok. 250 młodych ludzi, uczestników i osób towarzyszących. Gościliśmy także rodziców uczestników i osoby zaprzyjaźnione ze szkołą. Imprezie towarzyszył „piknik rodzinny” podczas którego rodzice przygotowali słodkości i grilla.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-05-24 12:23:47)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424508