XII Międzynarodowy Turniej Koszykówki „Wspólna Europa”

25 maj 2015
Międzyszkolny Klub Sportowy oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Strzelcach Opolskich zorganizowali już po raz XII Międzynarodowy Turniej Koszykówki „Wspólna Europa”. Turniej odbył się w dniach w dniach 15-17 maja 2015r. w hali sportowej przy PG nr 2 w Strzelcach Opolskich z udziałem drużyn z czeskich Holic, Wrocławia, Wałbrzycha, Bytomia, Strzelec Opolskich oraz Rudy Śląskiej
Rozgrywki prowadzone były systemem każdy z każdym, tak więc kibice mogli podziwiać 15 meczów koszykówki. Klasyfikacja końcowa: I miejsce - MOSM Bytom, II miejsce - KS "Pogoń" Ruda Śląska, III miejsce - MKS Strzelce Opolskie, IV miejsce – WKS "Śląsk" Wrocław, V miejsce - Stowarzyszenie Górnik Trans EU Wałbrzych i VI miejsce - BVK Holice. Najlepszym zawodnikiem drużyny z Bytomia został Denis Musik, Rudy Śląskiej - Szymon Paszek, Strzelec Op. – Michał Mróz, Wrocławia - Patryk Przybyłek, Wałbrzycha - Kamil Rumniak a w drużynie z Holic najlepszym zawodnikiem okazał się Adam Tran. Podczas uroczystego zakończenia przedstawiciele władz miasta i utytułowani zawodnicy wywodzący się z klubu MKS Strzelce Op. wręczyli kapitanom drużyn puchary i dyplomy, wyróżnionym zawodnikom statuetki a wszystkim zawodnikom pamiątkowe koszulki z logo turnieju. Turniej współfinansowała gmina Strzelce Opolskie.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2015-05-25 07:21:52)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17425295