Wyróżnieni na międzynarodowej wystawie

19 styczeń 2012
Do Przedszkola Publicznego w Dziewkowicach dotarła miła wiadomość o dwóch wyróżnieniach w III Międzynarodowej Wystawie Szopek Bożonarodzeniowych "Moja szopka" W miesiącu grudniu 2011 roku dzieci z oddziału zamiejscowego w Warmątowicach oraz grupa maluchów z Przedszkola Publicznego w Dziewkowicach wzięły udział w międzynarodowej wystawie szopek Bożonarodzeniowych.
Wystawa szopek odbyła się na terenie Polski w Uciechowicach oraz na terenie Ostrawy. Na konkurs wpłynęło ponad 300 szopek między innymi z Polski, Czech. Niemiec, Słowacji , Izraela. Prace konkursowe nadesłane na wystawę a także nagrodzone i wyróżnione można oglądać na stronie Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Uciechowicach. Na naszym zdjęciu jedna z wyróżnionych szopek wykonana przez maluchów z Przedszkola Publicznego w Dziewkowicach.

Oprac. PP Dziewkowice

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2012-01-19 10:58:06)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2012-01-19 10:58:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17419736