Wyniki konkursu plastycznego „Mały przyjaciel lasu zna leśne zwierzęta”

25 maj 2016
Miło nam poinformować, iż w dniu 20 maja b.r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Mały przyjaciel lasu zna leśne zwierzęta”. Zorganizowany on został przez Przedszkole Publiczne w Rozmierce. Na konkurs wpłynęło 37 wspaniałych prac przedstawiających leśne zwierzęta.
Laureaci:
KATEGORIA: 3,4-latki
I miejsce – Natalia U, Przedszkole Publiczne nr 4 w Strzelcach Opolskich, opiekun: Kornelia Bartczak
II miejsce – Mateusz B, Przedszkole Publiczne w Kadłubie,
opiekun: Anna Marzok
III miejsce – Daniela C, Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach,
opiekun: Małgorzata Marzok

KATEGORIA: 5,6-latki
I miejsce – Karolina P, Przedszkole Publiczne w Kadłubie,
opiekun: Izabela Salińska
II miejsce – Maja Z, Przedszkole Publiczne w Kadłubie o. z. Grodzisko, opiekun: Helena Zagórowicz-Szłapa
III miejsce -  Zuzanna H, Przedszkole Publiczne w Kadłubie o. z. Grodzisko, opiekun: Helena Zagórowicz-Szłapa

WYRÓŻNIENIE:
Julia M, Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach, o.z. Błotnica Strzelecka,
opiekun: Teresa Cichoń

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za piękne i interesujące prace oraz za promowanie postaw ekologicznych.
Nauczycielom dziękujemy za zachęcanie i przygotowanie dzieci do udziału w konkursie.

Na wręczenie nagród zapraszamy laureatów wraz z rodzicami i nauczycielami do Przedszkola Publicznego w Rozmierce w poniedziałek 30 maja b.r. na godz. 15.00.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-05-25 07:22:39)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424672