Wykopki klas I-III z PSP w Suchej

13 październik 2014
W piątkowe popołudnie uczniowie klas I – III z PSP w Suchej spędzili miłe popołudnie na wykopkach u Państwa Piechota z Suchej. Mali rolnicy - ubrani w kalosze i rękawice, bardzo zręcznie zbierali ziemniaki, które co chwilę wędrowały do przygotowanych worków.
Po wytężonej pracy przyszedł czas na odpoczynek przy ognisku oraz smaczny posiłek składający się z ziemniaków samodzielnie upieczonych przez dzieci. Nie zabrakło także słodkości. Były to domowe pączki z nutellą i marmoladą przygotowane przez Gospodarzy. Uczniowie mieli także możliwość oglądania krów hodowanych według europejskich standardów. Nie zabrakło także wspólnych zabaw na polu.

Składamy serdeczne podziękowania Państwu Piechota z Suchej za miłe i serdeczne ugoszczenie tak licznej gromadki!

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2014-10-13 07:30:07)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17425282