Wychowankowie z Przedszkola Publicznego w Dziewkowicach znowu najlepsi!

24 czerwiec 2013
Konkurs plastyczny "Las w zimowych barwach", którego celem była prezentacja możliwości twórczych dzieci w dziedzinie plastyki , rozwijanie wrażliwości estetycznej inspirowanej przyrodą i lasem oraz popularyzacja śląskich lasów, organizowany jest przez Nadleśnictwo Rudziniec przy współpracy z Kuratorium Oświaty w Katowicach Delegatura w Gliwicach pod Honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej został rozstrzygnięty ...
Patronat objęli również:  Prezydent Miasta Gliwic, Starosta Powiatu Gliwickiego oraz Starosta Powiatu Strzeleckiego

Najlepszymi okazali się wychowankowie z Przedszkola Publicznego w Dziewkowicach wraz z oddziałami zmiejscowymi w Błotnicy i w Warmątowicacha. Najlepsi to Rafał Paterok i Łukasz Bytomski. którzy swoimi pracami palstycznymi wykonanymi pod kierunkiem Pani Klaudii Marzok zdobyli uznanie komisjii i I miejsce. III miejsce w konkursie zdobył Armin Feluks z oddziału w Warmątowicach opiekun Pani Barbara Gawlik. Wyróżniona została także Oliwia Baron - oddział Warmątowice oraz Robert Mikosz i Beata Koziołek z oddziału w Błotnicy opiekun Pani Teresa Cichoń. Na uroczystym wręczeniu nagród w pięknej scenerii rudzińskeigo lasu dzieci z rąk Pani Minister Krystyny Szumilas otrzymały nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Po raz kolejny gratulujemy!

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2013-06-24 08:22:44)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2013-06-24 08:27:50)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17422835