Wolontariusze zorganizowali Dzień Dziecka.

6 czerwiec 2012
31. maja Wolontariusze udali się do Publicznego Przedszkola nr 9 w Strzelcach Opolskich, by zorganizować małym wychowankom Dzień Dziecka. Uczniowie przygotowali konkurencje sportowe dla "Maluchów", tj. slalom z pin-pongiem i rzut woreczkiem, było też przeciąganie liny. Następnie Wolontariusze przedstawili krótką bajkę na temat pomocy innym, którą dzieci uważnie wysłuchały i odpowiadały na pytania z nią związane.
Pod koniec spotkania z dziećmi Wolontariusze wręczyli Przedszkolaczkom dyplomy za wspaniale spędzony dzień, ordery oraz małe niespodzianki, natomiast Pani Przedszkolanka wręczyła podziękowanie Wolontariuszom i opiekunce, a dzieciaki gorąco pożegnały i podziękowały za wszystkie atrakcje.

Oprac. PG Szymiszów

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2012-06-06 11:09:24)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17420696