Wizyta w studiu telewizji lokalnej City Sat Gordzielik.

27 kwiecień 2018
18 kwietnia 2018r. dzieci z Przedszkola Publicznego nr 9 w Strzelcach Opolskich, grupa Tygrysków i Kotków, udały się z wizytą do studia telewizji lokalnej City Sat Gordzielik.
Przedszkolaki miały okazję zobaczyć jak wygląda studio telewizyjne. Prezenter telewizyjny i dziennikarz pan Radosław Dimitrow opowiedział dzieciom o swojej pracy , pokazał sprzęty, dzięki którym możemy oglądać wiadomości telewizji lokalnej. Przedszkolaki , próbowały przed kameą wczuć się w role prezentera telewizyjnego. Nie było to jednak proste zadanie. Trema towarzyszyła każdemu występowi. Były to bardzo pouczające i ciekawe zajęcia. Przedszkolaki podziękowały panu Radosławowi zapowiadając zapraszają do naszego przedszkola.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2018-04-27 08:24:48)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17423400