Warsztaty wielkanocne zorganizowane przez rodziców uczniów ZPO Kalinowice

15 kwiecień 2019
W środę 10 kwietnia w Zespole Placówek Oświatowych w Kalinowicach po raz pierwszy odbyły się warsztaty wielkanocne, w których wzięli udział uczniowie wszystkich klas i przedszkolaki. Zajęcia przygotowała p. Sylwia Pastuch mama uczennicy klasy II. Program warsztatów obejmował artystyczne zdobienie jajek styropianowych, wykonanie słomianych zajączków, kwiatów z bibuły oraz wianków, które mogą być ozdobą drzwi lub okien. Mając do dyspozycji różnorodność materiałów, wszyscy stworzyli własnoręczne ozdoby. Dziękujemy również rodzicom: Marzenie Żelazny, Ewelinie Szefer, że dali nam możliwość spędzenia wspólnie odrobiny czasu w gorącym okresie przedświątecznym.
Uczestnictwo w warsztatach dało możliwość współdziałania rodziców i dzieci, oraz stworzyło warunki do rozwijania kreatywności i twórczości naszych uczniów.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2019-04-15 09:47:30)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2019-04-15 09:47:33)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17420540