Warsztaty dziennikarskie w TVK uczniów PSP4 w Strzelcach Opolskich

1 marzec 2012
28 lutego 2012r. uczniowie klasy IVb Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Janusza Korczaka w Strzelcach Op. wraz z p. J.Bednarek uczestniczyli w ramach kampanii ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ w warsztatach dziennikarskich, w strzeleckiej telewizji kablowej. W siedzibie telewizji przywitał ich prezes TVK Hubert Gordzielik...
Czwartoklasiści zwiedzili studio telewizyjne i radiowe, poznali tajniki pracy reporterskiej i pod czujnym okiem p. Joanny Witkowskiej przeprowadzili pierwszą w swoim życiu sondę uliczną na ulicach naszego miasta. Emocji jakie towarzyszyły naszym szkolnym reporterom nie sposób opisać.

Ogromne podziękowania dla pracowników lokalnej telewizji kablowej za zorganizowanie takich wspaniałych warsztatów.

Oprac. PSP 4

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2012-03-01 18:31:46)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17420219