Uczniowie PSP w Dziewkowicach na meczu ZAKSY

26 kwiecień 2012
18 kwietnia 2012 roku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Dziewkowicach uczestniczyli w wielkim wydarzeniu sportowym - w meczu o brązowy medal PlusLigi pomiędzy ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle a Jastrzębskim Węglem. Emocje były ogromne, tym bardziej, że Kędzierzynianie wygrali ten pojedynek (3:1) i tuż po meczu podeszli do uczniów naszej szkoły.
Dzieci mogły zrobić sobie zdjęcia z zawodnikami i dostać od nich autografy. Były zachwycone. Obecnie tworzą komiks, w którym przedstawią związane z tym wydarzeniem przeżycia.

Nie byłoby jednak tych wszystkich emocji, gdyby nie pomoc Pawła Brandta, fizjoterapeuty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, który zamówił bilety i poprosił zawodników, by podeszli do dzieci z Dziewkowic oraz gdyby nie uprzejmość Gminnego Zarządu Oświaty i Wychowania w Strzelcach Opolskich, który umożliwił uczniom dojazd na Halę AZOTY w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie mecz miał miejsce.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc.

Oprac. PSP Dziewkowice

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2012-04-26 08:41:30)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2012-04-26 08:44:16)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17419838