UCZNIOWIE Z KADŁUBA Z WIZYTĄ W PSZOK

29 październik 2019
Uczniowie klas II i III wybrali się z wizytą do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Szymiszowie. Większość dzieci po raz pierwszy mogła zobaczyć jak wygląda i do czego służy Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali, o tym, jakie odpady można tu przywieźć i czego nie wolno wrzucać do kosza w domu. Oczywiście na słuchaniu się nie kończyło, bo mogli również zajrzeć we wszystkie zakamarki Punktu.
Dzieci trochę z niedowierzaniem słuchały o tym, że elektrośmieci to nie tylko stare telewizory, radia i komputery, ale także ich popsute zabawki na baterie. Co zrobić ze starą lodówką, kanapą, przeterminowanymi lekami lub resztkami farb? Podczas wizyty w PSZOK-u wszelkie wątpliwości dotyczące selektywnego zbierania odpadów zostały rozwiane.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2019-10-29 09:37:16)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2019-10-29 11:39:12)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17419481