Turniej o Wielki Puchar Gabrieli

8 kwiecień 2013
W dniu 02.03. 2013 w PSP Sucha odbył się XII Turniej Mini Koszykówki Dziewcząt Szkół Wiejskich o Puchar Gabrieli Mrohs-Czerkawskiej.Istotą turnieju było wzbudzenie przekonania,że wielkość szkoły i środowisko nie stanowią przeszkody w niczym,i że w małej szkole,do której uczęszcza 15 uczennic (kl.4-6) da się zorganizować zawody sportowe na wysokim poziomie.
W turnieju uczestniczyły drużyny:PSP Krasiejów,ZGI Izbicko,ZPO Kadłub oraz PSP Sucha . Po zaciętej walce na parkiecie,w której każda z drużyn miała 2 mecze wygrane ,małe punkty decydowały o wyniku końcowym. Corocznie na turnieju każda drużyna opuszcza salę z pucharem.
I tak Wielki Puchar Gabrieli odebrała drużyna z ZPO Kadłub, puchar ufundowany przez burmistrza Strzelec trafił do kapitana ekipy ZGI Izbicko.-II m.,natomiast puchar sponsorowany dzięki dyrektorowi MOS-u otrzymali gospodarze -PSP Sucha-IIIm.,puchar starosty Strzelec Op.wręczono drużynie Fair-Play czyli PSP Krasiejów .
Najlepszą zawodniczką turnieju okazała się Marta Kampa z PSP Sucha,najskuteczniejszą Nikola Kokot z PSP Krasiejów,obydwie otrzymały puchary z rąk p.Jana Zubka oraz p.Reginy Skowronek.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2013-04-08 11:47:24)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2013-04-08 11:49:10)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17422823