Turniej Koszykówki „Wspólna Europa”.

29 maj 2018
Międzyszkolny Klub Sportowy oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Strzelcach Opolskich zorganizowali w dniach 26-27 maja 2018r. Turniej Koszykówki „Wspólna Europa”.
W turnieju udział wzięły drużyny z klubów: Minibasketball Racibórz, UKS MOS Opole, GTK Gliwice, MKS MOS Strzelce Opolskie oraz drużyna z naszego partnerskiego miasta z Czech BVK Holice. Zawody rozgrywane były systemem każdy z każdym , tak więc zawodnicy podczas dwóch turniejowych dni rozegrali łącznie 10 meczów koszykówki.

Klasyfikacja końcowa turnieju „Wspólna Europa”:
I miejsce – BVK Holice
II miejsce – UKS MOS Opole
III miejsce – MKS MOS Strzelce Opolskie
IV miejsce – GTK Gliwice
V miejsce – Minibasketball Racibórz

Podczas uroczystego zakończania przedstawiciele władz miasta oraz klubu wręczyli wszystkim zawodnikom koszulki a kapitanom drużyn puchary i dyplomy. Nagrody otrzymali również najlepsi zawodnicy z poszczególnych drużyn:
BVK Holice – Adam Mikulas
UKS MOS Opole – Szymon Stach
Minibasketball Racibórz – Michał Brodala
MKS MOS Strzelce Opolskie – Jakub Krajewski
GTK Gliwice – Michał Domżoł

Nagrody wręczał vice burmistrz Strzelec Op. Józef Kampa i vice prezes MKS-u Strzelce Op. Tadeusz Koteluk, imprezę poprowadził dyrektor MOS i prezes MKS-u Andrzej Damaszek. Turniej współfinansowała Gmina Strzelce Opolskie.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2018-05-29 13:09:19)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17422792