,,Trzymaj Formę”

30 maj 2011
W Publicznej Szkole Podstawowej w Błotnicy Strzeleckiej w ramach programu ,,Trzymaj Formę” w dniu 04.05.2011r. odbył się mecz koszykówki, który poprowadziła instruktor koszykówki Anna Bolechowska. Celem tego przedsięwzięcia było promowanie i zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania czasu.
Uważam, że cel został osiągnięty ponieważ uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach i nie mogą doczekać się kolejnych zajęć pod bacznym okiem p. Ani. Ostatnim etapem realizacji programu było przedstawienie pt.; ,,Zdrowy Wybór” czyli o zdrowiu na wesoło. Aktorami byli uczniowie klas V,IV,III i II. Spektakl obejrzeli wszyscy uczniowie naszej szkoły i rodzice. Przedstawienie miało na celu promowanie zdrowego stylu życia, dbania o higienę osobistą i promowanie aktywnego trybu życia. Ważną rolę w przedstawieniu odegrała walka dobra ze złem, czyli anioł, który przekonywał do swoich racji dzieci i diabeł, który próbował podważyć zdanie anioła. Ale, jak to bywa w dobrych zakończeniach wygrał anioł i, jego zdrowe nawyki żywieniowe oraz aktywne spędzanie czasu wolnego. Na zakończenie chciałabym podziękować Pani Dyrektor, nauczycielom, pracownikom administracji szkoły, wszystkim uczniom, a szczególnie klasie V, rodzicom i osobom prywatnym którzy wspierali nas przy realizacji programu. Bez pomocy i zaangażowania nie udało by się osiągnąć zamierzonych celów.

Koordynator programu Marta Tymińska

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2011-05-30 08:41:00)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17417993