„Szlakiem Odkrywców”

27 maj 2011
W dniach od 11 maja do 20 maja 2011 grupa 39 uczniów wraz z opiekunami z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzelcach Opolskich realizowała projekt edukacyjno- językowy „Szlakiem Odkrywców”. Krajem docelowym była Hiszpania, a dokładnie miejscowość Alcossebre, położona w regionie Walencji...
Pierwszym przystankiem w podróży był Strasburg . Dzięki uprzejmości Pani Poseł Danuty Jazłowieckiej mieliśmy możliwość zwiedzenia Parlamentu Europejskiego , jak również uczestniczenia jako słuchacze w debacie Komisji Kultury i Edukacji „ Mobilna młodzież –ramy ulepszania europejskiego systemu kształcenia ogólnego i zawodowego”. W trakcie przerwy debaty spotkaliśmy się z Panią Poseł Danutą Jazłowiecką. Dalsza trasa prowadziła przez Lyon, do Hiszpanii. W drodze powrotnej podziwialiśmy Barcelonę oraz przepiękną Wenecję. Uczestnicy projektu mieli okazję wykazać się umiejętnościami językowymi w praktyce.

Oprac. PSP 2

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2011-05-27 07:53:46)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2011-05-27 08:21:45)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17418048