Szkolne Koło LOP z PSP r 1 ogólnopolskim laureatem "Pegaz 2020"

11 grudzień 2020
Wieloletnim opiekunem Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody w naszej szkole jest pani Małgorzata Tułodziecka, nauczyciel biologii i geografii. Prowadzone przez nią Koło wielokrotnie zdobywało I miejsce w województwie na „Najlepiej pracujące Koło LOP ”.
W roku szkolnym 2019/2020 Koło LOP przystąpiło do ogólnopolskiej akcji „Zbieraj makulaturę ,ratuj konie” organizowanej przez Klub Gaja, który jest jedną z najstarszych wiodących polskich organizacji społecznych, zajmujących się ochroną środowiska naturalnego i prawami zwierząt. Jednym z celów tej akcji było pobudzanie wrażliwości na los zwierząt i chęć pomocy potrzebującym. Szkolne Koło LOP zostało laureatem nagrody „Pegaz 2020” .Pani Małgosiu, Społeczność Szkolna gratuluje Pani, członkom LOP oraz wszystkim, którzy wsparli tak wspaniałą akcję.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2020-12-11 09:39:39)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17416804