„Szkoła Odkrywców Talentów”

9 marzec 2012
Publiczne Gimnazjum nr 1 w Strzelcach Opolskich otrzymało tytuł: „Szkoła Odkrywców Talentów”. Konkurs organizowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Tytuł stanowi wyróżnienie dla szkół, które w istotny sposób przyczyniają się do odkrywania, wspierania zainteresowań oraz uzdolnień dzieci i młodzieży.
Tytuł jest przyznawany szkołom, w których systematyczną pracę z uczniami uzdolnionymi prowadzą, co najmniej trzej nauczyciele i mają konkretne osiągnięcia/dokonania w tym obszarze działalności pedagogicznej. Praca nauczycieli może dotyczyć wspierania różnorodnych uzdolnień dzieci i młodzieży. Nasza szkoła wpisała się w kategorie: przedmiotowe, artystyczne, społeczne i obywatelskie.

Oprac. PG1

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2012-03-09 11:47:27)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17420051