Sukcesy uczniów klasy III a z PSP nr 1

10 maj 2021
Uczniowie klas I-III naszej szkoły przystąpili w marcu 2021r do ogólnopolskiego konkursu Alfik Humanistyczny, którego celem jest promocja uzdolnionej humanistycznie młodzieży, popularyzacja literatury, sztuki i kultury języka polskiego oraz rozwijanie zainteresowań i kompetencji osobistych uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty.
Z wielką przyjemnością informujemy, że czworo uczniów z klasy III a otrzymało Dyplom Uznania za zdobycie bardzo dobrego wyniku w konkursie. Taki dyplom może otrzymać uczeń, który uzyskał ponad 80% punktów w danym konkursie. Gratulujemy Jasiowi Kozłowskiemu, który zdobył 90 % punktów co dało mu 1 miejsce w województwie wśród klas trzecich. Gratulacje płyną również do Hani Wolny, która zdobyła 83,33 % punktów i zajęła 4 miejsce w województwie oraz do Madzi Stańczak i Adasia Damasa, którzy uplasowali się na miejscu piątym uzyskując 80,83 % punktów. Przesyłamy podziękowania opiekunowi pani Natalii Auer- Koziołek.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2021-05-10 07:13:14)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17415612