Sukces strzeleckiej Szkoły nr 7 w półfinale wojewódzkim w piłce ręcznej

9 styczeń 2014
8 stycznia 2014 r. drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Strzelcach Opolskich rozegrała w Dobrzeniu Wielkim jeden z czterech półfinałów wojewódzkich w piłce ręcznej dziewcząt. Ostatecznie zajęła III miejsce.
W pierwszym meczu - po wyrównanym spotkaniu - uległa drużynie z Biskupic (5:8), a następnie wysoko (5:17) przegrała z drużyną gospodarzy (piłkarki ręczne z Dobrzenia Wielkiego są w klasie sportowej). Skład drużyny ze Strzelec: Karolina Wieczonkowska, Marta Matusiak, Daria Kryś, Julia Bugała, Zuzanna Fijałkowska, Magdalena Licznar, Katarzyna Stasińska, Julia Radzka, Anna Kopaczewska; opiekun - Stella Sierka. Dziewczętom gratulujemy i trzymamy kciuki za rozgrywki w mini koszykówce, do których właśnie się przygotowują.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2014-01-09 09:48:30)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17423816