Sukces Jakuba Wanata-ucznia PSP nr 1

26 kwiecień 2021
Z wielką przyjemnością informujemy, że Jakub Wanat uczeń klasy VII d sportowej o profilu pływanie został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego. Jego pasją jest również matematyka i informatyka. Wzorem ubiegłego roku przystąpił do II edycji trzyetapowego Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik2020/2021 w kategorii klas siódmych szkół podstawowych, gdzie uzyskał tytuł finalisty.
Zadania konkursowe drugiego i trzeciego etapu zostały podzielone na zadania matematyczno-logiczne oraz zadania programistyczne w języku wizualnym Assembly. Jakub, Społeczność Szkolna PSP nr 1 gratuluje sukcesów Tobie oraz opiekunom pani Kamili Denderes –nauczycielowi języka angielskiego oraz pani Ewie Kozok - nauczycielowi matematyki.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2021-04-26 08:32:56)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17415891