„Strzeleckie nie hejtuje” w suskiej szkole

28 październik 2019
Już po raz drugi uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych włączyli się w bicie rekordu z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w ramach Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować".
W zeszłym roku szkolnym z inicjatywy szkolnych wolontariuszy z Klubu Twórczej Radości uczestniczyli w biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą liczbę osób. W bieżącym roku szkolnym włączyli się w akcję w ramach projektu "Strzeleckie nie hejtuje" i razem z WOŚP bili rekord w pierwszej pomocy. Przedsięwzięcie odbyło się w sali gimnastycznej, a działania koordynowały panie: Renata Krawczyk i Joanna Ostrowska.

Kolejnym działaniem, które zostało podjęte w ramach projektu było uczestnictwo w warsztatach pod nazwą „Klikam z głową”, które zostały przeprowadzone przez pracowników Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Opolu. Zajęcia odbyły się w ramach Tygodnia Bezpiecznego Internetu i zostały zorganizowane przez Pana Andrzeja Porębnego. Uczniowie dowiedzieli się jak bezpiecznie korzystać z sieci i jakie zagrożenia tam na nich czyhają.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2019-10-28 09:31:30)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17419286