Spotkania z ciekawymi ludźmi

20 październik 2021
W ramach projektu edukacyjnego „Spotkania z ciekawymi ludźmi” realizowanego w Zespole Placówek Oświatowych w Kalinowicach zaproszono lekarza weterynarii, Panią Katarzynę Hałupka.
Pani weterynarz bardzo ciekawie opowiadała dzieciom o swojej pracy, a szczególnie o niebezpieczeństwach z nią związanych . Dzieci przygotowały się do spotkania bardzo solidnie i zadawały Pani doktor mnóstwo pytań związanych z opieką nad zwierzętami, hodowlą zwierząt domowych, chorobami odzwierzęcymi. Nie zabrakło opowieści o domowych pupilach i ich drobnych dolegliwościach, odnośnie których Pani doktor przedstawiała możliwe diagnozy. Po skończonym spotkaniu uczniowie podziękowali Pani doktor za wspaniałą lekcję przyrody.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2021-10-21 07:24:47)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17415644