„Sportowa Rodzinna Sobota na Stadionie MOS”

30 maj 2011
Strzeleckie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji Lokalnej w sobotę 28 maja 2011r. na stadionie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Strzelcach Opolskich wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym, Stowarzyszeniem Ziemia Strzelecka, GZOiW, SOK, OPS i RSiR zorganizowali imprezę sportowo-rekreacyjną pod nazwą „Sportowa Rodzinna Sobota na Stadionie MOS”. Mimo niesprzyjającej aury w imprezie udział wzięło ponad 100 osób...
Na torze przeszkód rodziny rywalizowały ze sobą w pięciu konkurencjach: bieg przodem i tyłem z przenoszeniem piłek, slalom z piłką, strzały do bramki, skoki w workach oraz cisząca się ogromnym powodzeniem konkurencja polegająca na strąceniu pachołków strumieniem wody z węża hydronetki. Aktywnie na płytach boiska bawiło się 28 rodzin. Organizatorzy przeprowadzili także rodzinny turniej piłki nożnej dla sześciu zgłoszonych drużyn, w tej konkurencji rodziny rywalizowały w dwóch grupach, systemem każdy z każdym. Całość imprezy poprowadził dyrektor MOS Strzelce Op. Andrzej Damaszek. Podczas trwania imprezy wszyscy uczestnicy mogli także korzystać z innych, niesportowych atrakcji: malowanie twarzy, konkurs – zgadnij co to jest, łowienie rybek. Uczestnicy mieli także przygotowany gorący posiłek, napoje i pączki. Po sportowych zmaganiach zastępca Burmistrza Strzelec Opolskich Józef Kampa oraz Dyrektor GZOiW Marek Życzyński wręczyli nagrody, pamiątkowe dyplomy oraz słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników „Rodzinnej Sportowej Soboty na stadionie MOS”. Impreza była współfinansowana ze środków Gminy Strzelce Opolskie.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2011-05-30 11:47:36)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2011-05-30 11:50:37)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17418345