SUKCESY UCZNIÓW Z SUCHEJ

6 czerwiec 2016
W ostatnim czasie szkoła w Suchej może poszczycić się wieloma osiągnięciami na szczeblu wojewódzkim.
Jakub Szymański został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego, drużyna w składzie: Anna Goczoł, Wiktoria Florek, Łukasz Kampa, Jakub Ostrowski, Krzysztof Niepala i Julia Frank, została mistrzem województwa w Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym i zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego. Tymoteusz Majewski został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Technicznego, a Michał Kucharczyk zajął pierwsze miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Matematycznej klas II.

Szkoła w Suchej uzyskała również najwyższy wynik w gminie w sprawdzianie kompetencji w klasie VI. Wynik zarówno z części j. polski i matematyka, jak i j. angielskiego jest powyżej średniej wojewódzkiej i powyżej średniej gminnej.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-06-06 07:43:20)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424718