Rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastyczno- technicznego pt. „ZWIERZAKI- ŚMIECIAKI”

3 kwiecień 2014
W Przedszkolu Publicznym Nr 8 w Strzelcach Op. w ramach projektu ekologicznego został zorganizowany gminny konkurs plastyczno- techniczny pt. „ZWIERZAKI- ŚMIECIAKI” finansowany przez Gminny Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej...

Na konkurs wpłynęły 42 prace. Zadaniem uczestników było stworzenie niepowtarzalnego zwierzaka z wykorzystaniem surowców wtórnych, odpadów i różnego rodzaju nieużytków.
1 kwietnia w PP Nr 8 komisja w składzie: B. Wróbel- specjalista do spraw szkół,  E. Kotyrba- specjalista do spraw szkół, J. Krok- dziennikarka programu „ Echo Szkoły” wyłoniła laureatów konkursu:

MIEJSCE    I:     Zuzanna Raitor- Przedszkole Publiczne w Rozmierce.

MIEJSCE II:       Agata Nowak, Xavier Feluks- Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach
                           oddz. zam. w Warmątowicach.

MIEJSCE   III:   Oliwia Łukasik- Przedszkole Publiczne Nr 8 w Strzelcach Opolskich.

Trzy wyróżnione prace zostały wykonane przez:

·         Lena Karpińska- Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach.

·         Marcel Koik, Malwina Chmiel, Tobiasz Chmiel, Jakub Sklorz- ZPO Kadłub- Przedszkole Publiczne w Osieku.

·         Martyna Urbańczyk- Przedszkole Publiczne Nr 10 w Strzelcach Opolskich.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2014-04-03 14:31:29)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424618