Razem chronimy Ziemię

15 maj 2012
W dniu 10 maja 2012 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Błotnicy nastąpiło podsumowanie szkolnych konkursów na projekty uczniowskie: „Krajobrazy Ziemi”, „Polskie parki narodowe,” „Nasza stolica Warszawa” zorganizowanych w ramach realizowanego w szkole projektu edukacji ekologicznej „Razem chronimy Ziemię”, finansowanego z Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Strzelcach Opolskich. Nagrody i dyplomy odebrało 22 uczniów klas IV – VI.
Uczniowie klasy czwartej po odbytej wycieczce, wykonali prace poświęcone stolicy naszego kraju, pierwsze miejsca otrzymali: Mateusz Franiczek, Simona Bieniek i Patryk Kała, drugie miejsce zajęła Wiktoria Królewicz, Marek Strzałek a trzecie miejsce Denis Klimek. W klasie piątej najlepsze projekty na temat polskich parków narodowych wykonali: Piotr Morcinek, Julia Żaba, Michał Milka - pierwsze miejsca, Weronika Watoła, Marzena Woźnica zajęły drugie miejsce, trzecim miejscem nagrodzono Natalię Niesmak. W klasie szóstej za projekt „Krajobrazach Ziemi” pierwszym miejscem zostali wyróżnieni: Kamila Drosd, Mateusz Gomoła i Grzegorz Sitko, drugie miejsce zajęli: Tomasz Kuczera, Aleksandra Kuczyńska, Natalia Niesmak, natomiast trzecie miejsce otrzymały prace: Anny Dziedzic, Jessici Klimek, Denisa Macioszka i Łukasza Haitera.

Oprac. PSP Błotnica

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2012-05-15 07:29:26)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17421342