Przedszkole wyróżnione na międzynarodowej wystawie

9 styczeń 2014
Okres bożonarodzeniowy to czas radości, śpiewania kolęd, a dla dzieci z Przedszkola Publicznego w Dziewkowicach i oddziałów w Błotnicy i Warmątowicach to także czas tworzenia szopek. Już po raz kolejny przedszkolaki wzięły udział tym razem w V Międzynarodowej Wystawie Szopek Bożonarodzeniowych pt. „ Moja Szopka” odnosząc sukcesy w postaci II miejsca dla przedszkolaków z oddziału w Warmątowicach oraz III miejsca dla szopek wykonanych przez dzieci z Dziewkowic i oddziału w Błotnicy.
Tworzenie szopek to już tradycja w naszym przedszkolu, dla dzieci to także ważny element przygotowania do świąt, możliwość wykorzystania swoich umiejętności i pomysłów pod czujnym okiem nauczycieli a także radosna twórcza zabawa. Wystawa szopek odbyła się na terenie Polski w Uciechowicach oraz na terenie Ostrawy. Na konkurs wpłynęło ponad 300 szopek między innymi z Polski, Czech. Niemiec, Słowacji , Izraela.

Na zdjęciach nagrodzone szopki.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2014-01-09 09:44:12)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17423733