Przedszkole w Dziewkowicach jeszcze w klimacie świątecznym

21 styczeń 2015
Atmosferę świąt oddały dzieci z Przedszkola Publicznego w Dziewkowicach podczas przedstawienia Jasełek jakie odbyły się w niedziele 18 stycznia w kościele parafialnym pw. św. Anny i Joachima w Dziewkowicach.
W specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej scenografii nawiązującej do Betlejem przedszkolaki przedstawiły sceny narodzin Chrystusa. Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role. Uroku inscenizacji dodały śpiewane kolędy oraz piękna dekoracja. Całość przedstawienia została przygotowana pod kierunkiem nauczycielek dla mieszkańców oraz gości. Kiedy artystyczna część dobiegła końca wszyscy występujący na scenie dostali gromkie brawa, które były uznaniem za piękne wystawienie przedstawienia.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2015-01-21 09:37:19)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2015-01-21 09:37:29)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17425729