Przedszkole bez smogu

12 marzec 2021
Z inicjatywy rodziców i nauczycieli, oddział przedszkolny w Grodzisku wziął udział w kampanii marki Electrolux ,,Przedszkole bez smogu”.
Celem akcji było promowanie zdrowego oraz czystego powietrza w miejscach, w których przebywają dzieci. W konkursie rywalizowało 896 placówek z całej Polski. Przedszkole w Grodzisku zajęło 10 miejsce w kraju i pierwsze w województwie opolskim zdobywając1686 głosów. Największa w tym zasługa rodziców naszych wychowanków, którzy z ogromnym zaangażowaniem i determinacją każdego dnia oddawali głosy na Przedszkole, zachęcając do udziału w akcji także swoich znajomych i rodzinę. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy oddawali głosy na nasze przedszkole i pomogli nam znaleźć się w gronie laureatów.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2021-03-12 07:26:23)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17416792