Przedszkolaki na Festiwalu Twórczości Angielskiej

10 czerwiec 2016
W środę, 8 czerwca, odbył się niezwykły festiwal. Uczestniczyły w nim przedszkolaki z Publicznych Przedszkoli: 5, 9 i 10 Strzelcach Opolskich oraz z Przedszkoli w Dziewkowicach (z oddziałami w Warmątowicach i Błotnicy Strzeleckiej) i w Rozmierce (z oddziałem w Suchej).
Na deskach Powiatowego Centrum Kultury dzieci prezentowały angielskie piosenki, których miały okazję nauczyć się w swoich przedszkolach w ciągu roku szkolnego. Wszystkie dzieci, dzięki pomocy swoich wychowawczyń, pięknie się zaprezentowały, a i panie wychowawczynie też mogły pokazać się na scenie.

Pomysłodawcą imprezy była, ucząca w tych przedszkolach języka angielskiego, pani Aleksandra Kostecka-Bieniek, która ma już pewnie pomysł na następny festiwal.

Na pewno też będzie udany!

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-06-10 12:27:58)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424679