Przedszkolacy strażacy mają nowy plac zabaw

23 kwiecień 2020
Na placu przedszkolnym w Grodzisku powstała prawdziwa baza strażacka dla naszych milusińskich, samochód, remiza i stolik do gier planszowych. Nasze przedszkolaki będą mogły rozwijać swoje sprawności ruchowe na ściankach wspinaczkowych, ruchomej belce, zjeżdżalniach, poręczach.
Bawić się w strażaków którzy jadą samochodem, utrwalać numer alarmowy, bo znajduje się on na owym samochodzie. Grać w kółko i krzyżyk i inne planszówki które znajdują się na stoliku do gier dydaktycznych – przecież strażacy po służbie też muszą mieć odpoczynek i się zrelaksować. Wspaniały sprzęt dla naszych przedszkolaków zakupiony został z funduszy Strzeleckiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2020 z projektu ,,Przedszkolacy strażacy”. Wszystkim, którzy oddali głosy na nasz projekt jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2020-04-23 10:17:05)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17418099