Powitanie Jesieni

25 wrzesień 2013
24 września 2013 r przedszkolaki z Przedszkola Publicznego Nr 9 w Strzelcach Opolskich powitały Jesień. Jesień weszła do sali przystrojonej i kolorowej przy pięknej ,melodyjnej piosence pt ,,Malowała jesień….”. Dzieci gromkimi brawami powitały piękną damę ubraną w kolory jesienne. Piękna Pani odwdzięczyła się kilkoma radami ,jakie udzieliła dzieciom aby mogły wesoło przetrwać jesienny czas.

Oto kilka z nich:

Kochani korzystajcie z uroków jesieni  często przebywajcie na świeżym powietrzu,   spacerujcie i podziwiajcie   jesienne krajobrazy.

Wykorzystujcie dary jesieni do prac plastycznych. Twórzcie piękne  dzieła   inspirując się jesienią.

Jesienią miejcie dobry humorek mimo tego , że na dworze coraz częściej będzie pochmurno i deszczowo.  Kochani bądźcie szczęśliwi w ten jesienny czas.

Proszę, jedzcie dużo przysmaków Pani Jesieni,  one zawierają dużo witamin                                                                    a do tego pięknie ,kolorowo wyglądają.

Bądźcie dla siebie mili w ten jesienny czas ,  miejcie dużo różnych pomysłów na tą jesienną szarugę.  Oby wasze pomysły były różnorodne  i  kolorowe jak jesienne liście.

Było wesoło i bardzo kolorowo. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem z piękną  Panią Jesienią. Jesień zdradziła ,że jeżeli wszyscy będą słuchać jej  rad wokół będzie  radość i szczęście a jesienne słonko sprawi ,że wkoło zapanuje prawdziwa złota polska jesień.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2013-09-25 13:18:33)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2013-09-25 13:18:56)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17423361