Powiatowy Konkurs Palm Wielkanocnych

23 kwiecień 2015
16 kwietnia 2015 roku w PCK w Strzelcach Opolskich odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Palm Wielkanocnych – II edycja. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać tradycyjne palmy wielkanocne.
Palmy wykonane przez dzieci były wyjątkowo kolorowe i pracochłonne. W nagrodę za wykonana pracę dzieci otrzymały gry planszowe i drobne upominki. Ponadto korzystając z okazji przedszkolaki odwiedziły również wystawę pisanek wielkanocnych z różnych stron świata prezentowanych w Regionalnej Izbie Tradycji.

Miło nam poinformować, że przedszkolaki z o.z. przedszkola w Błotnicy Strzeleckiej zdobyły I miejsce w tym konkursie, II miejsce zdobyły przedszkolaki z Warmątowic a III miejsce przedszkolaki z Dziewkowic.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2015-04-23 07:50:11)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17425710