Pomoc stypendialna

9 czerwiec 2011
Zarząd Województwa Opolskiego ogłasza nabór wniosków stypendialnych w ramach „Programu pomocy stypendialnej województwa opolskiego dla szczególnie uzdolnionych uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych”. Program pomocy stypendialnej skierowany jest do uczniów szczególnie uzdolnionych między innymi w zakresie nauk matematycznych, przyrodniczych i technicznych, dla których trudna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym.
Wniosek wraz z niezbędnymi załącznikami należy złożyć w zamkniętej kopercie do 8 lipca 2011r., do godziny 14.00 w sekretariacie Departamentu Edukacji i Rynku Pracy Urzędu Marszałkowskiego, w Opolu. O terminie decyduje data wpływu do Urzędu.

Szczegółowych informacji odnośnie programu stypendialnego udziela Departament Edukacji i Rynku Pracy UMWO pod numerem tel. 77 54 16 505

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2011-06-09 09:52:39)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17417993