Podsumowanie gminnego konkursu plastycznego „Mały przyjaciel lasu zna leśne zwierzęta”

3 czerwiec 2016
Gratulacje, podziękowania i wyrazy uznania dla młodych artystów – tak w skrócie wyglądało uroczyste rozdanie nagród podczas finału konkursu „Mały przyjaciel lasu zna leśne zwierzęta”.

30 maja b.r. do Przedszkola Publicznego w Rozmierce licznie przybyli laureaci konkursu wraz ze swoimi rodzicami i nauczycielami.
Przypomnijmy, uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonać leśne zwierzę ze skarbów lasu i ewentualnie materiałów plastycznych. Prace wykonane przez dzieci były wyjątkowe piękne i pracochłonne.

W nagrodę laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy, książeczki, gry planszowe i drobne upominki. Natomiast nauczyciele przygotowujący dzieci do konkursu odebrali z rąk Pani Dyrektor Przedszkola Publicznego w Rozmierce podziękowania i dyplomy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-06-03 07:11:30)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424834