Piknik Rodzinny w ZPO Kalinowice

17 czerwiec 2019
Miej czas na Pracę, to cena sukcesu.
Miej czas na Myślenie, to źródło potęgi.
Miej czas na Zabawę, to sekret młodości(...)”
Taka myśl przyświecała organizatorom kolejnego już Pikniku Rodzinnego w Zespole Placówek Oswiatowych w Kalinowicach, który odbył się 13 czerwca 2019r. Organizatorami była Rada Rodziców, rodzice uczniów naszej szkoły, Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie, OSP Kalinowice, Rada Sołecka. Nasz Rodzinny Piknik oferował coś dla ciała i coś dla ducha. W ramach Pikniku odbył się pokaz eksperymentów "Fascynujący świat fizyki" przygotowany przez p. Krystynę Bąk nauczyciela fizyki. Przygotowano także inne atrakcje: malowanie twarzy, kurtynę wodną, kąpiel w pianie strażackiej, zabawę prowadził animator Miron. Było coś także na ząb: lody, ciasta, kawa, napoje, grill. Gościlismy również wizytatora Kuratorium Oświaty w Opolu pana Roberta Gwoździa, przewodniczącego Komisji Oswiaty, Kultury i Sportu p. Marka Zarębskiego, radnego p. Henryka Skowronka, przedstawiciela Gminnego Zarządu Obsługi Jednostek w Strzelcach Opolskich p. Ewę Kotyrbę, ks.proboszcza Jana Sachra, prezesa OSP Kalinowice p. Józefa Żelaznego, sołtysa Kalinowic p. Rafała Żelaznego. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację i przygotowanie pikniku.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2019-06-17 07:48:02)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2019-06-17 07:48:08)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17420592