Pasowanie na ucznia w PSP Dziewkowice

2 listopad 2011
28 października 2011 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Dziewkowicach uczniowie klasy pierwszej zostali przyjęci do grona uczniów szkoły. Dzieci przygotowywały się do tej uroczystości prawie dwa miesiące. Pierwszoklasiści w czasie swojego występu, udowodnili zebranym na uroczystości rodzicom, pani dyrektor, nauczycielom i starszym kolegom, że są już gotowi do przyjęcia ich do braci uczniowskiej ponieważ, potrafią ładnie śpiewać, recytować, znają przepisy ruchu drogowego, zasady dobrego zachowania, prawa i obowiązki ucznia.
Pani dyrektor, w asyście wróżek, po złożonym przez uczniów ślubowaniu, dokonała aktu pasowania oraz wręczyła pierwszakom pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne. Uczniowie klasy drugiej i trzeciej natomiast, przygotowali dla swoich młodszych kolegów wiele niespodzianek, były prezenty, życzenia i wspólna zabawa. Rodzice pierwszoklasistów za miłe przyjęcie swoich pociech do grona uczniów, podziękowali słodkim poczęstunkiem dla wszystkich uczniów.

Oprac. PSP Dziewkowice

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2011-11-02 09:03:09)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17418795