PSP nr 4 w Strzelcach Opolskich JEDZIE NA MISTRZOSTWA POLSKI

7 czerwiec 2016
04.06.2016 na hali sportowej w Zdzieszowicach odbył się finał wojewódzki „ KINDER + SPORT” z udziałem trójki uczniów PSP nr 4 : Maciej Włodarczyk, Krzysztof Koteluk i Nataniel Pastuch. Chłopcy wywalczyli sobie awans do tych rozgrywek zajmując czwarte miejsce w półfinale.
W Zdzieszowicach było znacznie trudniej. Oprócz czterech zespołów z naszego półfinału kolejną czwórkę uzupełniły zespoły półfinału Nyskiego. Lepsza dyspozycja naszej drużyny ostatecznie pozwoliła na zajęcie trzeciego miejsca w województwie.
„Wszystkie wygrane przez zespól PSP nr 4 mecze kosztowały nas wiele nerwów i wysiłku ponieważ każdy kończył się tie-breakiem. Nasz zespół po raz pierwszy uzyskał awans na Mistrzostwa Polski.
KINDER + SPORT to firma która promuje największe rozgrywki siatkarskie w Europie, a udział w tych prestiżowych zawodach na tym etapie to niewątpliwie wielki sukces naszej drużyny..” – mówi trener i zarazem nauczyciel Pan Romuald Kita

Ogólnopolski Turnieju Mini Siatkówki Kinder + Sport Częstochowa 07-10 lipca 2016
www.kinder.czestochowa.pl

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-06-07 10:42:09)