Ośmiu Wspaniałych...

23 luty 2011
Gminny Zarząd Oświaty i Wychowania ogłasza Samorządowy Konkurs Nastolatków „OŚMIU WSPANIAŁYCH” Serdecznie zapraszamy do udziału w V lokalnej edycji konkursu, na kandydatury czekamy do 07.03.2011 r.
Dziesięć lat temu Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Fundacja „Świat na Tak” widząc potrzebę wychowania w duchu altruizmu i odpowiedzialności zdeklarowały wolę współpracy w zakresie upowszechniania postaw wolontariatu wśród dzieci i młodzieży. Deklaracja współpracy była mocnym akcentem popierającym ówczesne działania ONZ , która ogłosiła rok 2001 – Rokiem Wolontariatu.

Fundacji, historii, programach, działaniu, ciekawostkach, przyjaciołach , sympatykach i sponsorach można przeczytać na stronie: www.swiatnatak.pl

Zegar zatoczył koło i rok 2011 został ogłoszony Europejskim Rokiem Wolontariatu.
Potrzeba odpowiedzialności, życzliwości i odrobiny altruizmu wciąż jest żywa i należy o niej mówić a przede wszystkim dawać dowody w postaci realnych działań.

Dobre przykłady dają nam młodzi mieszkańcy Strzelec Opolskich, którzy od kilku lat aktywnie działają w szkolnych klubach skupiających wolontariuszy. Młodych, aktywnych, życzliwych i przedsiębiorczych widać podczas wielu akcji organizowanych na terenie miasta i gminy, często bez NICH niektórych przedsięwzięć nie można by było zrealizować.

Gminny Zarząd Oświaty i Wychowania
ogłasza
Samorządowy Konkurs Nastolatków „ OŚMIU WSPANIAŁYCH”

Serdecznie zapraszamy do udziału w V lokalnej edycji konkursu, kartę zgłoszenia można pobrać poniżej, na kandydatury czekamy do 7 marca 2011 r.
 Rozmowy z kandydatami odbędą się 9 marca 2011 r. od godz. 13.00 w Sali narad GZOiW Strzelce Op.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2011-02-23 14:24:43)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2011-02-28 11:01:03)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17417324