Niesamowita NOC w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4

4 czerwiec 2013
W ramach projektu profilaktyczno edukacyjnego pt: "Żyj zdrowo z pasją i nas sportowo" z 31 maja na 1 czerwca szóstoklasiści spędzili wyjątkową noc w murach Publicznej Szkole Podstawowej nr 4. Impreza rozpoczęła się od sportowych zabaw na basenie...
Po powrocie uczniowie uczestniczyli w grze strategicznej "Magiczne Drzewo". opartej na opowieści A. Maleszki pt: "Magiczne Drzewo" znanej na całym świecie z cyklu filmowego, nagrodzonego Emmy - telewizyjnym Oscarem - za wyobraźnię, mądrość i humor. Szóstoklasiści mogli również sprawdzić się w roli szalonych chemików wykonując doświadczenia fizyczne i chemiczne . Przez chwile stali się także inżynierami konstruując niesamowite roboty. O 3 .30 rozpoczął się maraton filmowy podczas którego dzieciaki w ciepłych śpiworach mogły odpocząć. O 7.00 odbyła się pobudka, potem śniadanko i powrót do domów. Nocka była bardzo udana. Było dużo zabawy, wrażeń i śmiechu.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2013-06-04 11:55:22)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2013-06-05 07:17:36)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17422794