Najserdeczniejsze życzenia

2 wrzesień 2024
Szanowni Państwo, Dyrektorzy, Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy Administracji i Obsługi,
Drodzy Uczniowie

Według Platona: „Wiedza jest drugim słońcem dla ludzi”.  Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego, w imieniu Gminnego Zarządu Oświaty w Strzelcach Opolskich, składamy wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia, spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wyrozumiałości.

Wszystkim Uczniom życzymy, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, a szkoła była dla Was tym miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom uczniów życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowaniu młodego pokolenia oraz wielu okazji do dumy i radości z dzieci.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2024-09-02 07:54:38)

Data aktualizacji: 10 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17386201