Nagrody w konkursie "Leśne tropy" dla PP Dziewkowice

12 kwiecień 2011
Przedszkole Publiczne w Dziewkowicach a także oddział przedszkolny w Warmątowicach wzięły udział w konkursie plastycznym pt"Leśne tropy" zorganizowanym przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Celem konkursu było przedstawienie przy pomocy ekspresji plastycznej różnorodności form życia w lesie, ale także pożytków (materialnych i niematerialnych) jakie my ludzie czerpiemy z istnienia lasu oraz jak powinniśmy zachowywać się i co robić by chronić te „zielone skarby”.
10 kwietnia 2011 r. w Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom. Przedszkole w Dziewkowicach było jednym wśród zwycięzców za pracę zbiorową, a wychowankowie Tomasz Smajda, Paweł Mateja i Kamil Miedza z oddziału w Warmątowicach zdobyli nagrody w kategorii indywidualnej. Wystawę pokonkursowa można oglądać na stronie http://www.muzeumgornictwa.pl
Gratulujemy!

Oprac. PP Dziewkowice

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2011-04-12 09:20:45)