Oficjalny portal: Gminny Zarząd Oświaty w Strzelcach Opolskich

powrót

Aktualności w oświacie

„Młodzież zapobiega pożarom”

7 marzec 2014
6 marca 2014r. w siedzibie OSP Szymiszów odbył się etap miejsko-gminny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". PG Szymiszów reprezentowały 3 uczennice: Dominika, Małgosia, Ewelina.
Dodatkowo wśród uczestników znaleźli się uczniowie naszego gimnazjum, którzy reprezentowali swoje miejscowe jednostki OSP: Roksana - OSP Szymiszów i Arek - OSP Grodzisko. Wszyscy oni wykazali się ogromną wiedzą i zajęli czołowe miejsca w swojej kategorii. Do finałowej 5, która odpowiadała na dodatkowe pytania awansowały: Dominika, Małgosia, Roksana i Ewelina. Po podsumowaniu odpowiedzi, komisja sędziowska ogłosiła, iż zwycięzcą etapu miejsko-giminnego OTWP została Dominika, drugie miejsce zajęła Małgosia, a trzecie Roksana! Wszystkie one będą reprezentować Gminę Strzelce Opolskie na eliminacjach powiatowych. Opiekunem zawodniczek z PG Szymiszów jest pan Piotr Kiełbasa. Serdecznie im gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnym etapie!