Mistrzowie z Suchej pracują dalej

17 październik 2014
Drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej, która w minionym roku szkolnym zdobyła mistrzostwo województwa w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym i reprezentowała nasze województwo w Finale Krajowym, rozpoczyna swoje przygotowania do kolejnego konkursu.
Zostały przygotowane elementy do toru przeszkód, na którym uczniowie będą ćwiczyć w ramach zajęć lekcyjnych, pozalekcyjnych oraz w swoim wolnym czasie. Ich opiekunem i siłą napędowa jest nauczycielka Beata Frank, która z wielkim zaangażowaniem podejmuje coroczny trud mozolnych przygotowań. Uczniowie są chętni i zmotywowani do dalszej pracy dzięki odniesionym sukcesom i perspektywą ich dalszego kontynuowania. Życzymy wszystkim siły i wytrwałości w pracy w nowym roku szkolnym.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2014-10-17 08:45:03)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17425329