Mikołajkowe spotkanie z teatrem

9 grudzień 2013
4 grudnia 2013 r. uczniowie PSP w Dziewkowicach wybrali się na wycieczkę do teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu, gdzie obejrzeli spektakl pt. „Królowa Śniegu”.
Przed spektaklem uczniowie wzięli udział w warsztatach teatralno – plastycznych, które wprowadziły widzów w świat baśni H. Ch. Andersena. W trakcie spotkania przybył Św. Mikołaj i rozdał dzieciom cukierki, radość maluchów była ogromna, gdyż nie spodziewały się wizyty tak dostojnego gościa. O godz. 10. 00 rozpoczął się spektakl, który pozwolił widzom w niezwykły sposób przenieść się w zaczarowany świat baśni, pełen tajemnic i magii. Opowiadał o sile przyjaźni, zwycięstwie dobra nad złem. W tym przedstawieniu istotną funkcję pełniła scenografia. Barwne dekoracje oraz kostiumy przyciągały uwagę dzieci. Świat przedstawiony kreowany był na oczach widzów. Publiczności udzielała się niezwykła, baśniowa atmosfera - podczas spektaklu słychać było okrzyki zdumienia oraz zachwytu. Spektakl dostarczył dzieciom i opiekunom wielu pozytywnych wrażeń.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2013-12-09 07:41:22)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17423972