Mikołaj w Przedszkolu w Dziewkowicach i Warmątowicach

10 grudzień 2013
Jak co roku 6 grudnia dzieci od rana wyczekiwały na pojawienie się św. Mikołaja na saniach ciągnionych przez renifery. Jakież było zdumienie dzieci i rodziców gdy do przedszkola w Dziewkowicach zamiast oczekiwanego gościa w tradycyjnym stroju pojawili się zmotoryzowani Mikołajowie na błyszczących motorach i obdarowali dzieci prezentami.
Na pytanie dzieci dlaczego Mikołaj jeździ na motorze - ponieważ na ulicach nie ma jeszcze śniegu odpowiedzieli członkowie Klubu Motocyklowego: TROOPERS OF HIGHWAYS MC POLAND Prospect Chapter Strzelce Op., którzy to właśnie w tym dniu obdarowywali dzieci paczkami. Natomiast do Warmątowic Mikołaj przyjechał wozem strażackim na sygnale w towarzystwie strażaków. Dzieci tym razem nie były zdziwione gdyż taki Św. Mikołaj odwiedza ich każdego roku dzięki hojności OSP Warmątowice i jak zawsze miał dla dzieci prezenty. W tym dniu w przedszkolu w Warmątowicach bawiły się także dzieci, które nie uczęszczają jeszcze do przedszkola, gdyż był to dzień otwartych drzwi dla każdego. Miłe wspomnienia pozostaną z dziećmi na długo!

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2013-12-10 08:15:45)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17423814