Międzynarodowy Certyfikat Zielonej Flagi

11 grudzień 2013
Dnia 27 listopada 2013 r. odbyła się w Przedszkolu Publicznym nr 5 w Strzelcach Opolskich uroczystość powitania Międzynarodowego Certyfikatu “Zielonej Flagi”. Ceremonia odbyła się z udziałem dzieci, rodziców i pracowników przedszkola. Koordynatorzy przypomnieli działania, które przyczyniły się do zdobycia Zielonej Flagi. Uroczystość przebiegała pod hasłem „ Cztery Żywioły Ziemi”.
Każda grupa zaprezentowała jeden z nich, w krótkim programie artystycznym: Motylki – Powietrze, Świerszcze – Woda, Pszczółki – Ogień, Biedronki – Ziemia. Grupa Smerfów przedstawiła piosenki i wiersze o tematyce ekologicznej. Na zakończenie Pani Dyrektor przekazała flagę na ręce społeczności przedszkolnej, a wszyscy zebrani złożyli ślubowanie Małego Ekologa. Grupą reprezentacyjną do ślubowania były dzieci z grupy Żabek.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2013-12-11 12:14:28)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2013-12-11 12:15:26)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17423747