MKS na Strzeleckim Mini Euro

22 czerwiec 2012
Rozgrywki koszykówki w tym sezonie zakończone, ale energia i zapał do sportu nie opuszcza naszych podopiecznych i działaczy. Zawodnicy MKS-u Strzelce Op. razem z uczniami z Publicznej Szkoły Podstawowej w Dziewkowicach oraz innymi chętnymi dziećmi z gminy Strzelce Opolskie wzięli udział w imprezie sportowo-rekreacyjnej organizowanej przez Strzeleckie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Edukacji Lokalnej pod nazwą „Strzeleckie Mini Euro”.
Impreza rozpoczęła się 8 czerwca a zakończy się 1 lipca 2012 roku. Działacze z klubów MKS Strzelce Op.: Anna Bolechowska i Krzysztof Lelonkiewicz oraz UKS „Kusy”: Michał Domeredzki wczoraj w Parku Miejskim na dmuchanym boisku pełnili obowiązki animatorów sportu organizując dzieciom indywidualną rywalizację w konkurencjach: tor przeszkód, slalom z piłką oraz strzały do bramki przez mur z obrońców. Animatorzy przeprowadzili także turniej PN, w którym wzięło udział 6 drużyn: Portugalia, Real Madryt, Niemcy, Karolina i Ola, BVB oraz Hiszpania. Najlepszymi zawodnikami w konkurencjach indywidualnych okazali się: Patryk Bielecki, Patryk Knapik, Adrian Bielecki, Janusz Czernous, Marcin Krawczyk, Paweł Niesmak i Emanuel Buriański. Turniej PN wygrała drużyna Realu Madryt w składzie: Patryk Bielecki, Dawid Żak, Adrian Bielecki, Janek Żak, II miejsce zajęła drużyna pod nazwą Karolina i Ola, III miejsce Portugalia, IV miejsce BVB, V miejsce Hiszpania a na VI miejscu uplasowała się drużyna pod nazwą Niemcy. Ogólnie w imprezie udział wzięło 50 zawodników. Wszyscy uczestnicy biorący czynny udział w rozgrywkach otrzymali pamiątkowe nagrody oraz dyplomy. MKS Strzelce Op. oraz UKS Kusy zapraszają na dalszy ciąg rozgrywek w ramach imprezy Strzeleckie Mini Euro.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2012-06-22 07:20:18)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2012-06-22 07:20:18)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17420546