„MAM TALENT”

21 kwiecień 2016
W czwartek siódmego kwietnia odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej w Rozmierce międzyszkolny konkurs „MAM TALENT”. Już po raz drugi uczniowie szkół podstawowych z Rozmierki, Kadłuba, Szymiszowa i Grodziska mieli okazję pochwalić się swoimi talentami.
Dzieci prezentowały przeróżne umiejętności. Mieliśmy okazję przyglądać się występom wokalnym, aktorskim, recytatorskim, plastycznym oraz tanecznym. Wszystkie prezentacje zostały przyjęte gromkimi brawami. Każdy uczestnik nagrodzony został dyplomem i upominkiem, a dzieciom, które zdobyły czołowe miejsca wręczono nagrody. W tym roku w kategorii uczniów klas I- III pierwsze miejsce zdobyła Patrycja Markieton, która bardzo profesjonalnie wykonała piosenkę Wioletty Willas p.t. „Mamo”. Natomiast w kategorii uczniów klas starszych zwyciężyli dwaj chłopcy : Dawid Górski z PSP w Szymiszowie, który zaprezentował wszystkim niesamowite akrobacje na rowerze oraz Fabian Lashonczyk z PSP w Rozmierce, który zachwycił wszystkich swoim talentem plastycznym.

Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-04-21 10:54:33)

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2024, Licznik odwiedzin: 17424561